W dniu tak uroczystym, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Dziadkom😍
Kochany Dziadek oczami dziecka 💕

Zakończyły się już "Ferie z biblioteką online" podczas których na stronie facebook prowadziliśmy konkurs pn.: "Kreatywna paczka". Akcja cieszyła się dużym powodzeniem o czym świadczy ilość wydanych paczek zarówno dzieciom jak i rodzicom. Do biblioteki wpłynęło 108 prac! Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyobraźni i twórczego spędzenia czasu podczas ferii. O to chodziło w naszej akcji! Na pewno ja powtórzymy :)

         Bohater powieści Aleksandra Milne’a mimo upływu lat nadal należy do najpopularniejszych misiów, amatorów miodu na całym świecie. Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka obchodzimy 18 stycznia ponieważ tego dnia urodził się autor przygód o sympatycznym misiu. Na naszych bibliotecznych półkach nie brakuje książek o Kubusiu i Jego przyjaciołach ze Stumilowego Lasu. W tym tygodniu z okazji wyjątkowego święta Kubusia Puchatka wypożyczamy je w nietypowej formie. Przyjdźcie i zobaczcie sami.

W ramach "Ferii w bibliotece online" zapraszamy na kolejny konkurs nie tylko dzieci ale również dorosłych. Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić się do biblioteki, wypożyczyć książkę i wykonać nawiązującą tematycznie do niej zakładkę. Prace trzeba dostarczyć do biblioteki do 15 stycznia 2021r. Poniżej zdjęcia umieszczony jest regulamin konkursu. Karty zgłoszeniowe dostępne są w bibliotece, można je wypełnić na miejscu. 

Zachęcamy do udziału wszystkich mieszkańców! Czekają atrakcyjne nagrody!

 

Ferie czas start!

Choć w tym roku nie możemy spotkać się w bibliotece, zapraszamy na "Ferie w bibliotece online". Codziennie na naszych stronach będziemy prezentować ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu oraz propozycję książkowe. Przygotowaliśmy również konkursy z nagrodami dla dzieci oraz dorosłych. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu facebook.

Czas ferii rozpoczynamy konkursem dla dzieci "Kreatywna paczka"!

Regulamin oraz karta zgłoszenia do odebrania wraz z paczką.

Zapraszamy!