Jak co roku 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Gminna Biblioteka Publiczna w Nielubi z tej okazji zorganizowała w tym dniu warsztaty dla dzieci na podstawie wybranych książek. Bibliotekę odwiedziły dzieci z Punktu Przedszkolnego w Nielubi. Uczestnicy wysłuchali fragmentów książki "Nasza mama czarodziejka" Joanny Papuzińskiej. Wspólnie przenieśliśmy się do parku opisanego przez autorkę w którym spotkaliśmy wielkoluda. Uczestnicy mieli okazję pokonać drogę sensomotoryczną ułożoną wśród darów lasu. Kolejnym etapem warsztatu było stworzenie ilustracji do książek przedstawiających głównego bohatera- wielkoluda. Wszystkie dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i pomysłowością.Dziękujemy za odwiedziny! Zapraszamy do galerii.