Miło nam poinformować, że grupa Aktywni dla Gminy Żukowice oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Nielubi w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego pozyskała środki na projekt pn.  Pracowania Działań Twórczych „LiteraSztuka”,  w wysokości 5 000 zł.
    Projekt ma na celu wspomaganie rozwoju dzieci poprzez działalność artystyczną i arteterapeutyczną oraz poszerzenie zainteresowań czytelniczych . Jest skierowany do grupy dzieci w wieku 13 – 15 lat. W ramach działań odbędzie się cykl warsztatów, min.: z malarstwa, ceramiki, kaligrafii, qullingu, powertex a także biblioterapii. Projekt będzie realizowany od 06.05.do 29.08. 2019 r.
Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w GBP w Nielubi. Do współpracy zaprosiliśmy Szkołę Podstawową im. Komisji Edukacji Narodowej w Nielubi.

Cieszymy się na wspólną twórczą pracę.