Czytelnia GBP w Nielubi zyskała nowy wygląd. Zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki w zmienionej aranżacji.Oferujemy cztery stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu. Przy jednym z nich można skorzystać z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica z dostępem do ok. 3,5 miliona publikacji. Czytelnia wyposażona została w nowoczesne stoły oraz krzesła, które zapewnią młodym czytelnikom odpowiedni poziom komfortu. W tej części można skorzystać z zasobów biblioteki na miejscu, odrobić lekcje czy przygotować projekty szkolne. Będą tu również prowadzone lekcje biblioteczne oraz warsztaty. Dla najmłodszych czytelników została wydzielona strefa do aktywności i odpoczynku, którą uzupełniono o nowe meble oraz kolorowe siedziska. Dzieci mogą korzystać z zabawek, gier planszowych oraz artykułów plastycznych do rysowania i malowania. Mają również tutaj dostęp do bogatej literatury dziecięcej. Zanim pomieszczenie czytelni zmieniło wygląd przeszło gruntowny remont.

Remont i wyposażenie czytelni GBP w Nielubi było możliwe dzięki wsparciu Wójta Gminy Żukowice Krzysztofa Wołoszyna, któremu serdecznie dziękujemy.

Czytelnia działa w godzinach pracy biblioteki. Serdecznie zapraszamy!

04cz2

cz3cz4cz5cz6cz7cz8cz9cz10cz11cz12cz13cz14cz15