W ramach projektu pn.:"Objazdowa biblioteka-z książką mi po drodze"rozpoczęliśmy cykl spotkań autorskich z wybitnymi pisarzami. W dniu 29 września naszą bibliotekę odwiedził Krzysztof Piersa, pisarz, terapeuta do spraw nałogów.

Pan Krzysztof jest również specjalistą w dziedzinie cyberzagrożeń i uzależnień od nowoczesnych technologii. Napisał m.in.: "Komputerowy ćpun", "Trener marzeń" oraz serii fantastycznej "Kosmiczne bobry". Jako terapeuta ds. uzależnień przemierza Polskę wzdłuż i w szerz rozmawiając i tłumacząc jak niezwykła i jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozgrywka.

W spotkaniu wzięła udział młodzież ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Nielubi oraz Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim. Dzieci chętnie wdały się w żarliwą dyskusję na temat gier komputerowych, spędzania czasu przy komputerze i tego jakie niesie to za sobą konsekwencje.

Cieszymy się, że młodzież tak żywo zainteresowała się tematem i zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Nielubi po książki Pana Krzysztofa Piersy.

krzysztof_piersa10krzysztof_piersa6krzysztof_piersa2krzysztof_piersa3

dzialaj_lokalnie_logo_rgb3

krzysztof_piersa11krzysztof_piersa12krzysztof_piersa1krzysztof_piersa4krzysztof_piersa8