W miniony weekend obchodziliśmy  Dzień Babci i Dzień Dziadka, była to doskonała okazja, aby docenić naszych kochanych seniorów. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Nielubi zorganizowała warsztaty plastyczne.  Podczas spotkania w dniu 17 stycznia dzieci z grupy „0” ze Szkoły Podstawowej im. KEN w Nielubi wykonały piękne laurki dla swoich dziadków. Natomiast w czwartek 19 stycznia najmłodsi czytelnicy biblioteki podczas warsztatów samodzielnie wykonali oryginalne, drewniane serca metodą decoupage. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i sprawiły dzieciom przyjemność.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wychowawcy za udział w zajęciach i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.